Produktai

Muilo ir šampūnų bazės – tai paruošta žaliava su visais būtinaisiais ingredientais iš kurių galima pasigaminti norima produktą. Gautas rezultatas – tai kiekvieno kliento individualumo išraiška, po kuria slypi pasitelkta fantazija, kūrybiškumas bei sukauptos žinios ir patirtis. Mes tikime, kad ši žaliava atsidūrusi patikimose ir išradingose rankose, gamintojui gali suteikti kūrybinį džiaugsmą, palengvinti ir pagreitinti darbo procesus, o vartotojo rankose jis taptu patrauklia, patogia bei išskirtine, kiekvienos šeimos, kiekvienų namų kasdieninio vartojimo higienos bei kosmetikos priemone.

Muilo bazės

MELT&POUR muilo bazė 68/3

- yra sniego baltumo nepermatoma, beveik neturinti kvapo, gerai putoja, nerasoja ir pasižymi maža higroskopine verte, tinkama odai ir plaukams. Dėl sudėtyje esamo didesnio kiekio kokosų aliejaus ji sukietėja daug lėčiau, ir stingimo proceso metu, kol dar bazė šilta, jūs galite rankomis susukti gėlę, lapelį ar kažką nulipdyti tarsi iš modelino. Šios bazės turtingumą pajusite jau pjaustymo metų, ji tarsi sviestas, todėl taip pat verta iš jos pasigaminti gerą gabalinį muilą. Ši bazė bet yra daug lankstesnė nei muilo bazė 60/40, jos lydymosi temperatūra 47C.

Sudėtis: Aqua, ,Sodium Dodecyl Ether Sulfate ,Propylene Glycol, Glycerin, Sucrose, Sodium laurate, Sodium stearate, Sodium palmitate ,Sodium myristate, Sodium chloride, Tetra sodium EDTA, Titanium Dioxide, BHT, Tocopherol acetate, Glycol stearate.

Kaina sutartine..

MELT&POUR muilo bazė 10/3 /Y

yra sniego baltumo nepermatoma, beveik neturi kvapo, mažai putoja, nerasoja, turi mažą higroskopinę vertę, tinkama tik ornamentinio muilo gamybai, muilo paviršiaus apipavidalinimui ar dekoracijai, bei muilo gėlių gamybai. Ji labai greitai sukietėja ir labai standi, jos lydymosi temperatūra 57–62 °C.

Sudėtis: Aqua, sodium stearate, glycerin, propylene glycol, sucrose, sodium laurate, Stearic acid, lauric acid, titanium dioxide, tetra sodium EDTA, tocopherol acetate, BHT.

Kaina sutartinė.

MELT&POUR muilo bazė 60/40

- yra sniego baltumo matinės spalvos, neturinti kvapo, gerai putoja, nerasoja ir turi mažą higroskopinę vertę, tinkama odai ir plaukams. Ji sukietėja gana greitai, lanksti, jos lydymosi temperatūra 52 C.

Sudėtis: Aqua, Sodium stearate, Propylene glycol, Glycerin, Sodium Dodecyl Ether Sulfate, Sucrose, Sodium laurate, Sodium chloride, Stearic acid, Lauric acid, Tetra sodium EDTA, Titanium dioxide, Tocopherol aceatare, BHT, Glycol stearate.

Kaina sutartinė.

MELT&POUR muilo bazė MAX6

-neturi beveik jokio kvapo, skaidri, gerai putoja, nerasoja ir turi mažą higroskopinę vertę, tinka odai ir plaukams. Ji sukietėja šiek tiek lėčiau - lydymosi temperatūra 46 C.

Sudėtis: Aqua, Sodium Dodecyl Ether Sulfate Propylene glycol, Glycerin, Sucrose, Sodium myristate, Sodium stearate, Sodium palamitate, Sodium laurate, Sodium chloride, Tetra sodium EDTA, BHT, Tocopherol acetate.

Kaina sutartinė.

MELT&POUR negyvosios jūros purvo bazė DSMB 11

yra juodos spalvos nepermatoma, gan gerai putoja, nerasoja ir turi mažą higroskopinę vertę, tinkama odai. Tai labai naudinga spuoguotai, probleminei odai, aknei gydyti bei gerai atnaujina odos ląsteles. Ji sukietėjo lėčiau nei muilo bazė 60/40 ir yra gana lanksti - lydymosi temperatūra 43 C.

Sudėtis: Aqua, ceteareth25, propylene glycol, glycerin, sucrose, Sodium laurate, sodium stearate, Mud, sodium palamitate, Sodium myristate, sodium chloride, stearic acid, lauric acid, tetra sodium EDTA, BHT, tocopherol aceatate

Kaina sutartinė.

MELT&POUR neapdoroto alyvuogių aliejaus muilo bazė VOSB

yra gelsvai žalia permatoma bazė, turinti būdingą alyvuogių kvapą, nes pagaminta iš Samarijos kalnų alyvuogių aliejaus. Bazė turi ne mažiau kaip 22% riebiųjų rūgščių iš pirmojo alyvuogių aliejaus spaudimo, gerai putoja ir turi mažą higroskopinę vertę, tinkama odai ir plaukams, gana lanksti, turi švelnų ir glotnų paviršių, lydymosi temperatūra 55 C.

Aqua,Glycerin, Sodim Stearate, Sucrose, Ceteareth 25, Sodium Laurate,Sodium Olivate, Propylene Glycol, Sodium Chloride,Tetra Sodium EDTA, Stearic Acid, Lauric Acid, BHT, Tocpoherol Acetate.

Kaina sutartinė.

MELT&POUR neapdoroto alyvuogių aliejaus muilo bazė VOB + bazė su alyvuogių vaisių minkštimu

yra šviesiai rudos nepermatomos spalvos, turinti būdingą alyvuogių aliejaus kvapą. Pagaminta iš Samarijos kalnų alyvuogių aliejaus ir alyvuogių vaisių kurie sudaro ne mažiau kaip 22% riebiųjų rūgščių pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus, bei viso alyvuogių aliejaus, o vaisių (antioksidantų) vertė neviršija nustatytos, gerai putoja ir turi mažą higroskopinę vertę, tinkamas odai ir plaukams, gana lanksti, turi švelnų ir glotnų paviršių - lydymosi temperatūra 55 ° C.

Sudėtis: Aqua,Glycerin, Sodim Stearate, Sucrose, Ceteareth 25, Sodium Laurate, Sodium Olivate, Propylene Glycol, Sodium Chloride,Tetra Sodium EDTA, Stearic Acid, Lauric Acid, BHT,Tocpoherol Acetate,Mushed olive fruits.

Kaina sutartinė.

.

- .

.

Kvapai

Pagaminta Carvansons

Kvepalų pramonėje yra labai mažai realių gamintojų. Kvapai susideda iš daugelio elementų (kartais 3000 elementų), kurie turi būti labai tikslūs iki 0,00001%, o tam reikia labai sudėtingos laboratorijos ir tikslių paskaičiavimų. Didžiausias gamintojas yra IFF ir „Carvansons“, esantys Didžiojoje Britanijoje. Carvansons yra toje pačioje IFF lygoje. Todėl Carvansons gamintojo kvapai yra aukštos kokybės ir ilgai išlaikantis kvapą gaminyje. Šie kvapai tai gėlių žiedų, vaisių, uogų, prieskonių ištraukų ir aliejaus mišinys. Dauguma iš jų neturi konkretaus vaisiaus ar konkrečių gėlių kvapo, jie kuriami tuo pačiu principu kaip kvepalai, pagal specialias formules maišant daug kvapų elementų ir, taip išgaunant unikalų kvapą, bet kiekviename jų yra dominuojanti nata. Šie kvapai yra tinkami namų kvapų , muilo, šampūno/kondicionieriaus

AF DOLPHIN 101 167801L-115 Eur
AF LEMON BOUQET 1L - 65 Eur
AF CITRAL1L -70 Eur
AF VANILA 109751L - 50 Eur
AF OCWAN ZEST1L - 72 Eur
AF STRAWBERRY1L - 52 Eur
AF S1131L - 98 Eur
AF LEMON1L - 60 EUR
AF S1121L - 70 EUR
AF YELLOW1L - 60 EUR
AF OM FABRIC1L - 60 EUR
AF DOLPHIN 1001L- 105 EUR
AF FRAGRANCE C81L- 76 EUR
AF RED HAWAI1L - 68 EUR
AF BLACK HAWAY1L - 68 EUR
AF CREAM DOL 1L - 67 Eur